• 015-2140317 🗺️ Bieslandsepad 10, Delft

Teams 2020 – 2021

Teams

DES 1

Chelsea, Erica, Sanne, Suzanne en Yvette

Wouter, Jarno, Jelle en Nick

Coach: Richard van Weert

Teambegeleider: Jan Maarten van Dam

Sponsor: Mienis Kapsalon

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 2

Noa, Indy, Kirsten, Vera, Nienke en Laura

Joris-Martijn, Farian, Tom de Z., Timon en Tijmen H.

Coach: Erwin van der Helm

Assistent: Nikki Koster

Sponsor: Mienis Kapsalon

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 3

Cheska, Milou, Renske, Rian, Rosalie

Mark, Riemer, Tijmen van S., Bram, Damien en Mees

Coach: Timon en Jelle

Sponsor: Prolocation

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 4

Esmee, Floor, Maaike, Yanthi, Vyenne en Ezra

Jasper, Pim, Wiebe, Dennis, Bjork

Coach: Erica

Sponsor: Klima-Comp

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 5

Paulien, Anne, Lara, Megan, Michelle, Suzan, Aniek

Tom M., Robbert, Marijn, Sjoerd en Menno

Coach: Noa en Yanthi

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 6

Eveline, Miriam, Mirjam, Nanda, Yolanda en Noortje

Krijn, Giovanni, Jelle, Thijs en Thijs

Coach: Pim en Esmée

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 7

Daniëlle, Marieke, Mascha, Jeltje en Puck

Gertjan, Reinier, Joost en Paul

Coach: Marijn

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES A1

Eva, Sanne, Sara, Julia, Iris, Megilsja

Maarten, Brian, Matthijs, Gijs, Teun

Coach: Damian, Chelsea en Nick

Sponsor: Prolocation

Links: Programmaveld- en zaalstanden en teampagina.

DES A2

Loïs, Heleen, Karlijn, Femke, Linde en Maartje

Job, Giovanni, Senne, Mick en Quincy

Coach: Lara

Sponsor: Bakker Jaap

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES B1

Anniek, Demi, Kaja, Rosa, Nila, Naomi

Amier, Che, Ithiël, Juliën, Yoram

Trainers: Tom de Zutter en Tijmen Hilgersom

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES C1

Daphne, Daniëlle, Elles, Isa, Lieke, Yara

Casper, Erik, Jesse, Jimme, Luc

Trainers: Joris-Martijn en Sanne

Links: Programmaveldstanden, zaalstanden en teampagina.

DES C2

Wende, Jinte, Lotte, Vera

Jarn, Jorrit, Mats

Trainers: Jasper

Links: Programmaveldstanden, zaalstanden en teampagina.

DES D1

Ana, Anouk, Fien, Jasmijn, Josje, Juliette, Noortje, Phien

David, Naud

Trainers: Wouter, Ezra en Megan

Sponsor: Knus

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES E1

Eva, Fenna

Elias, Jip, Lukas, Tom, Toop

Trainers: Jarno en Sara

DES F

Donna, Elza, Emma, Lucy, Maartje, Jill

Finnley, Max, Naud, Nolan, Simon, Vinz

Trainers: Floor, Suzan, Vyenne en Karlijn

Sponsor: Joulz

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES Kangoeroes

Marcus, Philou, Eva, Mette, Indy

Trainers: Eva, Sanne en Jeltje

Links: Teampagina

Peuterpret

Cato, Leah, Liene en Zoé

Trainers: Kirsten en Giovanni

Oudere opstellingen

Seizoen 2019-2020

Seizoen 2018-2019

Seizoen 2017-2018