Contact

Veld:Sportpark Biesland Bieslandsepad 102616 LL Delft015-2140317
Zaal:de Hoornbloem Koningin Julianaplein 12635 HD Den Hoorn015-2574138
Postadres:Postbus 60612600 JA Delft 

Bestuur: bestuur@ckvdes.nl
Voorzitter: voorzitter@ckvdes.nl
Secretaris: secretaris@ckvdes.nl
Penningmeester: penningmeester@ckvdes.nl

Wedstrijdsecretariaat senioren en juniorensenioren@ckvdes.nl
Afmelden uiterlijk woensdag voor 20.00h per mail of per telefoon bij Dieuwertje (06-33854458).
Na woensdag 20:00h: Alleen afmelden als je onverwacht ziek geworden bent en alleen per telefoon.

Wedstrijdsecretariaat aspiranten en pupillen: jeugd@ckvdes.nl
Afmelden uiterlijk  woensdag voor 20:00h per mail of per telefoon bij Jeltje Goudriaan (015-2134338).
Na woensdag 20:00h: Alleen afmelden als je onverwacht ziek geworden bent en alleen per telefoon.

Vertrouwenspersoon: vertrouwenspersoon@ckvdes.nl
Ledenadministratie: ledenadministratie@ckvdes.nl

Ledenwerfcommissie: ledenwerf@ckvdes.nl
Schoolkorfbal: schoolkorfbal@ckvdes.nl

DES-Toernooi: organisatie@destoernooi.nl

Technische Zaken: atc@ckvdes.nl
Opleidingen: opleidingen@ckvdes.nl
Scheidsrechters: scheidsrechter@ckvdes.nl
Oefenwedstrijden: oefenwedstrijden@ckvdes.nl
Senioren: stc@ckvdes.nl
Jeugd: jtc@ckvdes.nl

Communicatie: communicatie@ckvdes.nl
Redactie: redactie@ckvdes.nl
Sponsoring: sponsoring@ckvdes.nl
Sponsorkleding: sponsorkleding@ckvdes.nl
Website: communicatie@ckvdes.nl

Activiteiten: activiteiten@ckvdes.nl
Schutterstoernooi: schutterstoernooi@ckvdes.nl
Tennis: tennis@ckvdes.nl
Jeugdactiviteiten: jac@ckvdes.nl
Jeugdkamp: jeugdkamp@ckvdes.nl

Accommodatiebeheer: accommodatiebeheer@ckvdes.nl
Barbezetting: bar@ckvdes.nl
Materiaalbeheer: materiaalbeheer@ckvdes.nl
Clubhuis/Kantine beschikbaarheid en reserveren: reserveren@ckvdes.nl