• 015-2140317

Teams 2019 – 2020

Teams

DES 1

Iris, Yvette, Erica en Sanne

Mark, Jelle, Jarno en Timon

Coach: Richard van Weert

Teambegeleider: Jan Maarten van Dam

Sponsor: Mienis Kapsalon

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 2

Suzanne, Kirsten, Chelsea, Noa en Maaike

Wouter, Joris-Martijn, Farian, Floris en Nick

Coach: Erwin van der Helm

Assistent: Nikki Koster

Sponsor: Mienis Kapsalon

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 3

Cheska, Anne, Vera en Nanne

Tom de Zutter, Damian, Eric, Riemer en Tijmen Hilgersom

Coach: Chris den Besten

Sponsor: Prolocation

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 4

Paulien, Esmée, Rosalie, Floor en Yanthi

Rowan, Wiebe, Pim, Jasper en Bram

Coach: Tom de Zutter en Erica

Sponsor: Klima-Comp

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 5

Jitske, Suzan, Lara, Megan, Dieuwertje en Mirjam

Robbert, Marijn, Tom Makkus, Elian, Sjoerd en Menno

Coach: Chelsea, Noa en Jelle van der Reijken

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 6

Michelle, Eveline, Noortje, Miriam en Nanda

Jelle Bode, Thijs Papenhuijzen, Thijs Duurkoop, Krijn en Giovanni

Coach: Pim en Esmée

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES 7

Daniëlle, Marieke, Mascha, Jeltje en Puck

Chris, Gertjan, Reinier, Evert-Jan en Paul

Coach: Marijn

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES A1

Indy, Laura, Nienke, Eva, Joëlle en Sara

Bjork, Teun, Mees, Sven en Sam

Coach: Simanca Deurloo en Tijmen Hilgersom

Sponsor: Prolocation

Links: Programmaveld- en zaalstanden en teampagina.

DES A2

Vyenne, Chiara, Ezra, Sanne, Julia en Sara

Mats, Matthijs, Brian, Teun, Maarten en David

Coach: Tom Makkus en Sanne Biemans

Sponsor: Bakker Jaap

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES A3

Iris, Linde, Emm, Femke, Heleen, Karlijn en Loïs

Job, Aiden, Giovanni en Gijs

Trainers: Anne en Lara

Links: Programmaveldstanden, zaalstanden en teampagina.

DES B1

Kaja, Kawthar, Anniek en Daniëlle

Amier, Senne, Mick, Luc en Yanniek

Trainers: Floor en Farian

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES C1

Nila, Rosa, Demi, Isa en Yara

Yoram, Ithiël, Che, Juliën en Jesse

Trainers: Joris-Martijn en Damian

Links: Programmaveldstanden, zaalstanden en teampagina.

DES D1

Daphne, Fenna, Lieke, Elles en Anouk

Jimme, Casper, Erik en Mats

Trainers: Wouter, Ezra en Rosalie

Sponsor: Knus

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES D2

Lotte, Isabella, Vera, Jinte, Jil en Wende

Jarn, Jorrit en Naud

Trainers: Jasper en Maartje

Sponsor: Knus

Links: Programmaveldstanden, zaalstanden en teampagina.

DES E1

Juliette, Noortje, Josje, Phien en David

Trainers: Jarno, Indy en Vera

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES F1

Fenna, Elias, Tom, Lukas, Jip en Toop

Trainers: Ilse, Suzan en Vyenne

Sponsor: Joulz

Links: Programmaveldstandenzaalstanden en teampagina.

DES Kangoeroes

Finnley, Noud, Vinz, Max, Nolan, Elza, Emma, Maartje en Donna

Trainers: Eva, Sanne en Jeltje

Peuterpret

Cato, Leah, Liene, Philou en Zoé

Trainers: Kirsten en Giovanni

Oudere opstellingen

Seizoen 2018-2019

Seizoen 2017-2018