• 015-2140317

Contact

 

Veld: Sportpark Biesland Bieslandsepad 10 2616 LL Delft 015-2140317
Zaal: de Hoornbloem Koningin Julianaplein 1 2635 HD Den Hoorn 015-2574138
Postadres: Postbus 6061 2600 JA Delft

Bestuur: bestuur@ckvdes.nl
Voorzitter: Jan Deurloo, voorzitter@ckvdes.nl (015-2564405)
Secretaris: Marga Duurkoop-Roland en Astrid Spuij, secretaris@ckvdes.nl (Marga: 06-50808301)
Penningmeester: Alex Driessen, penningmeester@ckvdes.nl
Algemene zaken: Rob Flipse, bestuur@ckvdes.nl

Wedstrijdsecretariaat senioren en juniorensenioren@ckvdes.nl
Afmelden uiterlijk woensdag voor 20.00h via mail of per telefoon bij Dieuwertje (06-33854458).
Na woensdag 20:00h: Alleen afmelden als je onverwacht ziek geworden bent en alleen per telefoon.

Wedstrijdsecretariaat aspiranten en pupillen: aspiranten&pupillen@ckvdes.nl
Afmelden uiterlijk  woensdag voor 20:00h via mail of per telefoon bij Jeltje Goudriaan (015-2134338).
Na woensdag 20:00h: Alleen afmelden als je onverwacht ziek geworden bent en alleen per telefoon.

Senioren Technische Commissie (STC): stc@ckvdes.nl
Junioren Technische Commissie (JTC): jtc@ckvdes.nl
 
Ledenadministratie: ledenadministratie@ckvdes.nl
Ledenwerfcommissie: ledenwerf@ckvdes.nl

Sponsoring: sponsoring@ckvdes.nl
 
Barzaken: bar@ckvdes.nl

Redactie DESSER: redactie@ckvdes.nl
Agenda: activiteit/vergadering toevoegen: redactie@ckvdes.nl
Clubhuis/Kantine: beschikbaarheid en reserveren: reserveren@ckvdes.nl
 
Activiteitencommissie: feestcommissie@ckvdes.nl
DES toernooi: contact@destoernooi.nl
Jeugdactiviteiten commissie: jac@ckvdes.nl
Jeugdkamp: kampcommissie@ckvdes.nl
Tennissen: tennis@ckvdes.nl
Jubileumcommissie: Peter de Kat jubcie@ckvdes.nl